Dom

Chengdu Yafei Optical Instrument Factory

Profil firmy

Jesteśmy producentem z siedzibą w Chengdu w Chinach. Firma zintegrowana z działem badań i rozwoju (kluczowi członkowie zespołu z Instytutu Optyki Electronic Chinese Academy of Sciences) system produkcji, marketingu i sprzedaży w jednym miejscu. Od założenia w 2009 roku filtr YOPHY od 10 lat skupia się na soczewkach aparatu. To pomogło nam zgromadzić bogate doświadczenie zawodowe w zakresie produktów. Nasza linia produktów obejmuje: soczewki kamery UV ND GND CPL filtry IR-Cut, filtry soczewek dronów itp. Kontynuując nasze produkcyjne filtry obiektywu kamery, staramy się również rozwijać w dziedzinie okularów optycznych, teleskopów, mikroskopów, zewnętrzna soczewka telefonu komórkowego. W tym celu utworzyliśmy już spółkę zależną w mieście Yantai w celu wprowadzenia tych produktów, co jeszcze bardziej wzbogaci naszą dywersyfikację produktów, a ostatecznie ma na celu zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości rozwiązań optycznych.

Posiadamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, produkcyjny, marketingowy, sprzedażowy, a także wyposażony w warsztat montażowy oczyszczania klasy 100000, precyzyjną maszynę do cięcia szkła, precyzyjną maszynę do polerowania, szlifierkę do krawędzi, ultradźwiękową maszynę do czyszczenia itp. Oraz przyrządy kontrolne: rozdzielczość A3 cel testowy (GB) i spektrometr kolimatorowy 500 mm, tester kąta zwilżania wodą, tester uderzenia spadającej kuli itp. Wszystkie te urządzenia są regularnie kalibrowane przez inżyniera naszego zakładu, aby zapewnić precyzję i całkowitą wydajność urządzeń.

Dzięki zmotywowanemu rozwojowi rynków krajowych i zagranicznych od wielu lat, w celu ustanowienia solidnych ram i sieci znakowania, po latach starań nasze produkty zostały wywiezione do niektórych krajów na całym świecie, obejmując Europę, Stany Zjednoczone, Kanadę, Meksyk, Australię, Republika Południowej Afryki, Turcja, Indie, Pakistan itp. Odpowiadając na nasz profesjonalny zespół, stabilną jakość i najlepszą obsługę, zyskaliśmy zaufanie klientów i ich wysokie uznanie dla naszych produktów. Zawsze zapewniamy klientom produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę.

Serdecznie witamy Państwa wizytę w dowolnym momencie, z międzynarodowego lotniska Shuangliu do naszej fabryki jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem, czekamy na współpracę biznesową z klientami na całym świecie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : YOPHY

Ilość pracowników : 45~55

Coroczne wyprzedaże : 3Million-4.5Million

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

Website: http://en.cnyophy.com/index.html